Дата заснування гуртка – 2013рік

Керівник гуртка –

Приходько Олена Григорівна

Науково-методична проблема –

«Створення ситуаціі успіху як умова розвитку творчої особистості вихованців художньо естетичного відділу»

Вік вихованців – молодший та середній шкільний

Мета роботи гуртка – формування компетентностей особистості у процесі художньо - естетичної творчості

Завдання полягають у формування таких компетентностей:

1. Пізнавальної: ознайомлення з різними матеріалами, інструментами, техніками виготовлення різноманітних виробів із бісера.

2. Практичної: вироблення трудових вмінь, навичок роботи з матеріалами, роботи з інструментами, засвоєння технологій виготовлення виробів із бісера.

3. Творчої: формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії, задоволення потреб особистості у творчій реалізації; емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток.

4. Соціальної: розвиток стійкого інтересу до мистецтва свого народу, його історії та традицій, виховання позитивних якостей емоційно-вольової сфери, доброзичливості й товариськості у ставленні до інших, вміння працювати в колективі.

Досягнення вихованців: Гуртківці неодноразово ставали переможцями як міських так і обласних конкурсів зокрема: Пастухова Юлія, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради» (керівник Приходько О.Г.), посіла ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». 2018 р. та багато інших.

/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/1.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/2.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/3.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/4.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/5.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/7.jpg /Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/6.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/8.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/10.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/11.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/bseropletnnya_prihodko/9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 144