Дата заснування гуртка – 2003 рік

Керівник гуртка –

Мартиненко Наталія Володимирівна

Науково-методична проблема –

«Метод проектів як засіб розвитку творчого потенціалу вихованців»

Вік вихованців – молодший та середній шкільний

Мета роботи гуртка – формування компетентностей особистості у процесі художньо - технічної творчості

Завдання полягають у формування таких компетентностей:

1. Пізнавальної: ознайомлення з різними матеріалами, інструментами, техніками виготовлення іграшок-сувенірів.

2. Практичної: вироблення трудових вмінь, навичок обробки матеріалів, роботи з інструментами, засвоєння технологій виготовлення іграшок-сувенірів.

3. Творчої: формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії, задоволення потреб особистості у творчій реалізації; емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток.

4. Соціальної: розвиток стійкого інтересу до мистецтва свого народу, його історії та традицій, виховання позитивних якостей емоційно-вольової сфери, доброзичливості й товариськості у ставленні до інших, вміння працювати в колективі.

Досягнення вихованців:

2014/15 навчальний рік

1. Козловська Наталія – І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

2. Харченко Єва – ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

3. Єрмохіна Валерія – переможець міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

4. Семенович Олена – Диплом учасника Всеукраїнського фестивалю Святого Миколая за високий рівень виконання конкурсних робіт.

2015/16 навчальний рік

1. Міщенко Софія – ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

2. Ясінська Дар’я - І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

3. Міщенко Софія – переможець міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».

2016/17 навчальний рік

1. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

2. Колектив вихованців гуртка «Сувенір» - І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (номінація «Сучасні дизайнерські вироби»).

3. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав – І місце у міському етапі ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

4. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав – ІІ місце у міському конкурсі на кращий колаж в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації».

5. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

6. Колектив вихованців гуртка «Сувенір» - ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

2017/18 навчальний рік

1. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - І місце у міському етапі конкурсу на кращу аплікацію з природного матеріалу «Герой-рятівник завжди поруч» в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації».

2. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - І місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» (номінація «Новорічна композиція»).

3. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» (номінація «Новорічний вінок»).

4. Малюк Валерія - ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»).

5. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - ІІ місце у обласному конкурсі на кращу аплікацію з природного матеріалу «Герой-рятівник завжди поруч» в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації».

6. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - І місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

7. Малюк Валерія - ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

8. Лебеденко Анастасія, Лебеденко Владислав - ІІІ місце у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція».

/Files/images/admn/martinenko/suvenr/сувенир_2.jpg/Files/images/admn/martinenko/suvenr/сувенир_4.jpg/Files/images/admn/martinenko/suvenr/сувенир_5.jpg/Files/images/admn/martinenko/suvenr/сувенир_3.jpg/Files/images/admn/martinenko/suvenr/сувенир_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 646