Метою навчально-виховної роботи гуртків художньо-естетичного профілю мистецького відділу є формування компетентностей особистості у процесі опанування основ вокального, хореографічного, театрального мистецтв, формування пізнавальної, практичної, творчої і соціальної компетентностей у вихованців.

Пісня супроводжує дитину із самого раннього віку, пісня, як народна, так і сучасна, вчить премудрості життя, спілкування, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті й ніжні почуття.

Сучасна естрадна пісня стала одним із найпопулярніших музичних жанрів сьогодення. Під час занять у вокальному колективі діти отримують необхідні знання у галузі світової та української культури, акторські навички та навички вільного спілкування з аудиторією, уміння досконало володіти голосовим апаратом.

Хореографічні заняття - це перші сходинки до пізнання і розуміння дитиною світу мистецтва, до збереження і зміцнення здоров’я. Сучасна хореографія є однією з доступних і перспективних форм естетичного виховання дітей, що забезпечує більш повний розвиток індивідуальних здібностей, сприяє естетичному розвитку вихованців, зростанню їх загальної культури.

Театр - одна з найбільш наочних, видовищних, яскравих та емоційно насичених форм естетичного відображення дійсності, живий охоронець культурних традицій, «гармонія розуму та почуттів».

Особливістю театрального мистецтва є те, що його природа синтетична, у ньому поєднано мистецтво слова, дії, музики, хореографії. Театральний колектив - це можливість для дитини різнобічно виразити себе.

/Files/images/hudojno_estetichniy/hud-estet/1.JPG/Files/images/hudojno_estetichniy/hud-estet/2.JPG/Files/images/hudojno_estetichniy/hud-estet/3.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/hud-estet/4.jpg/Files/images/hudojno_estetichniy/hud-estet/5.JPG

/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/1.jpg/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/2.JPG/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/3.jpg/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/4.JPG/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/5.jpg/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/6.jpg/Files/images/vv/hudojno-estetichniy/7.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 460