керівник гуртка Піскова Світлана Вікторівна

Програма гуртка спрямована на ознайомлення учнів з основними питаннями науково-дослідницької діяльності. Одним із цільових орієнтирів діяльності гуртка є задоволення учнівського попиту на реалізацію дослідницьких інтересів у різних сферах науки, що постійно зростає. Організація науково-дослідницької роботи учнів є особливим видом педагогічної діяльності, що має низку відмінностей від традиційних методів викладання загальноосвітніх дисциплін. Залучення обдарованих дітей до занять наукою сприяє розвитку їхнього інтелекту, забезпечує розуміння навколишнього світу.

Дослідницька діяльність учнів – ефективний інструмент розвитку їхніх творчих здібностей, вмінь і навичок, підвищення мотивації дітей до вивчення наук, встановлення міждисциплінарних зв’язків.

В роботі гуртка використовується тісний зв’язок з Малою академією наук України, де здійснюються процеси виявлення та відбору обдарованих дітей; духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління; створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості; виховання майбутньої творчої і наукової зміни.

Завданням роботи гуртка є:

– ознайомлення з понятійним апаратом наукового дослідження; основними методами його проведення, роботою з науковими джерелами; специфікою її оформлення,

– спрямовані на досягнення вагомого результату – формування в учнів наукового стилю мислення і наукового світогляду.

Основною метою роботи гуртка є сприяння творчому й інтелектуальному розвитку особистості в процесі науково-дослідницької роботи.

Навчання в гуртку розраховане на учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вихованці гуртка зі своїми проектами беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, національних етапів міжнародного конкурсу – «The Intel International Scienceand Engineering Fair (Intel ISEF)», «Intel-Техно», «Intel-ЕКО», Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge», Всеукраїнській науковій конференції з енергоефективності, Міжнародній конференції «Україна-очима молодих», наукових школах в Центрі ядерних досліджень (ЦЕРН) в Швейцарії, школа англійської мови Brainy English.

Вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності відкривають нову сторінку в інноваційних технологіях,про що свідчать неодноразові перемоги на різних конкурсах та олімпіадах,про що свідчать численні дипломи, сертифікати.

/Files/images/pskova/6.JPG/Files/images/pskova/2.jpg/Files/images/pskova/1.jpg/Files/images/pskova/7.jpg/Files/images/pskova/3.jpg/Files/images/pskova/4.jpg/Files/images/pskova/5.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 426